Hakkımızda

Superdoktorlar.com olarak tüm dünyadan hastaların, ihtiyacı olan doktor ve uzmanları daha kolay bir şekilde bulması için yola çıktık. Hastaların doktorlarla iyi iletişim kurabilmesinin, hasta memnuniyeti açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple doktor ve hasta arasında online bir iletişim köprüsü kuruyoruz. 

Birbirinden farklı alanlarda hekimin ve uzmanın yer aldığı platformumuz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden; uzmanlık alanına göre arama yapabilir, uzmanlarla iletişime geçebilir, uzmanlara soru sorabilir ve randevu alabilirsiniz. Ziyaretleriniz neticesinde doktorları değerlendirebilir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Sitemizi, özellikle yurtdışındaki hastaların da doktorlarımızı daha yakından tanıması ve hizmet almasını kolaylaştırmak için hazırladık. Yurtdışındaki hastaların doktorlarımıza daha kolay ulaşmasını hedefleyerek tasarladığımız sitemiz üzerinden sağlıkla ilgili tüm aradıklarınıza çok daha etkili ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ulaşılabilir sağlık için hastaların mesafe sorununu ortadan kaldırarak herkesin ihtiyacı olan sağlık hizmetini bulmasını kolaylaştırıyoruz. 

*superdoktorlar.com bir bilgilendirme platformudur ve burada yer alan doktorların diğer doktorlardan daha iyi ya da daha kötü olduğu gibi bir sonuç çıkarılamaz. Doktor sayfalarında yer alan yorumlar hastalar tarafından bağımsız bir şekilde yazılmaktadır.